Partnerzy • HobbyLiga.pl

Partnerzy HobbyLigi

HobbyLiga została założona przez ludzi, których pasją jest sport. Dzięki nieustannej motywacji i pracy nad ulepszaniem rozgrywek, nasza liga ciąglę zyskuje i jest bardziej atrakcyjna.

Naszym celem metodą "małych kroków" jest ciągły rozwój sportu amatorskiego. Na naszej drodze spotkaliśmy i spotykamy partnerów, którzy nasze starania popierają, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

W tym miejscu chcielibyśmy ich przedstawić...

Sport

Logo partnera

JAKO Polska

JAKO to producent najwyższej jakości ubiorów i akcesoriów do uprawiania sportu.

W strojach JAKO występują sportowcy w 50 krajach, kilkudziesięciu reprezentacjach narodowych i tysiącach klubów na całym świecie.

JAKO to również doskonały wybór dla amatorskiego uprawiania sportu, rekreacji i turystyki.

W ofercie JAKO znajdziesz m.in. stroje sportowe, piłki, czapki, plecaki i torby.

Strona internetowa

Logo partnera

Legia Snooker Schools

Główny ośrodek treningowy Legia Snooker Schools znajduje się na warszawskich Bielanach przy ulicy Conrada 13. Do dyspozycji oferuje trzy stoły pełnowymiarowe (12-stopowe) oraz - jako jedyni w kraju - dostosowane dla dzieci w wieku ok. 7-10 lat dwa stoły 10-stopowe o obniżonej wysokości. Dla najmłodszych posiada dodatkowo stół 6-stopowy.
 
Adres: 
ul. Conrada 13, 01-922 Warszawa
godziny otwarcia: codziennie 8-22, wymagana uprzednia rezerwacja na  https://snooker.center/
 
Ceny za 1h wynajmu stołu:

20 zł - członkowie Legia Snooker Schools

42 zł - standard

Strona internetowa

Logo partnera

Kluby 147 Break

Bilard to nie tylko gra - to sposób bycia

Dla zawodników HobbyLigi na hasło HOBBYLIGA promocyjna cena wynajmu stołów do bilarda i snookera po 10 zł za osobę na godzinę, czyli 20 zł za rozgrywkę godzinną (obowiązkowa, wcześniejsza rezerwacja):
  • w obiekcie na ul. Nowogrodzkiej -możliwość korzystania ze stołów codziennie, natomiast w  czwartki, piątki i soboty po godzinie 18:00 bez możliwości rezerwacji (możliwość skorzystania tylko w przypadku wolnych stołów).
  • W obiekcie na ul. Zamieniecka stoły dostępne bez ograniczeń, poza  piątkami i sobotami w godzinach 20:00-22:30.

Strona internetowa

Logo partnera

ESSE

ESSE dla zdrowia

Kliniki ESSE dla zdrowia to sieć placówek medycznych, które mają swoje oddziały w Łodzi, Płocku oraz Warszawie. Specjalizują się przede wszystkim w ortopedii i fizjoterapii, ale nieustanie poszerzają swoją ofertę, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie pacjentów. Dlatego też w krótkim czasie uruchomili poradnie neurologiczną, chirurgiczną, dietetyczną oraz psychologii sportu. Współpracują z doświadczonymi lekarzami i fizjoterapeutami, którzy nieustanie poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w kursach na całym świecie. Dodatkowo w każdej z  placówek pacjenci korzystają z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego. Są w stanie zapewnić każdemu pacjentowi pełną ścieżkę leczenia od diagnozy, przez zabieg operacyjny oraz rehabilitację. W placówkach po za badaniem USG mogą zostać wykonane również zabiegi iniekcji kwasów hialuronowych, PRP, czy Orthokine. W cenie wejścia gwarantują dwugodzinną sesję, w trakcie, której można skorzystać z zabiegów fizykalnych, kinezjoterapii, regeneracji, ale także EPTE, czy Hirudoterapii.

Strona internetowa

Logo partnera

Hotel Rodan

Hotel Rodan oferuje 7 kortów tenisowych oraz 5 kortów do badmintona

Dla uczestników HobbyLigi badmintona obowiązuje zniżka 10% oraz nagroda voucher na usługę noclegową w wysokości 200zł na najlepszego zawodnika w rankingu poziomu zaawansowanego HobbyLigi badmintona w Poznaniu.

Strona internetowa

Logo partnera

Santander Bank Polska

Santander Bank Polska

Santander Bank Polska przy współpracy z  Loyalty Tool Sp. z o.o. realizuje projekt "Bankuj z rabatami". Codziennie możesz korzystać ze zniżek  u partnerów na zakupy i usługi w całej Polsce! Oferty są zebrane dla Ciebie w jednym miejscu - na Bankuj z rabatami.

Aby być na bieżąco z ofertami zaglądaj na platformę jak najczęściej! W sekcji sport i turystyka, możesz skorzystać ze zniżki przygotowanej przez HobbyLigę! Zapraszamy!

Strona internetowa

Logo partnera

HuráLiga.cz

Co tydzień nowy przeciwnik

HuráLiga.cz powstała w 2019 roku. W Czechach stała się największą ligą dla sportowców amatorów. Z tego względu zdecydowaliśmy się rozszerzyć swój zasięg i zawitać do Polski jako HobbyLiga.pl.

Strona internetowa