Zasady czatu na HobbyLiga.pl • HobbyLiga.pl

Zasady czatu na HobbyLiga.pl

Administratorzy czatu nie chcą narzucać niepotrzebnych reguł, ale jest kilka zasad, których wszyscy uczestnicy czatu muszą przestrzegać.

Uczestnikom czatu nie wolno udostępniać żadnych treści, które łamią prawo lub podżegają do łamania prawa w Polsce.

Uczestnikom czatu nie wolno używać wulgarnego języka, obelg, oszczerstw ani obraźliwych słów.

Uczestnikom czatu nie wolno grozić innym osobom. Nie wolno im wykorzystywać swoich postów do nawoływania do przemocy wobec innych użytkowników lub kierowania ich do nich.

Uczestnicy czatu nie mogą promować mowy nienawiści na tle etnicznym, rasowym lub religijnym ani dyskryminacji wobec osób lub grup.

Uczestnicy czatu nie mogą publikować danych osobowych innych użytkowników (numerów telefonów, adresów ani innych danych osobowych).

Uczestnicy czatu nie mogą w żaden sposób wykorzystywać platformy do reklamowania produktów lub firm. Nie wolno im również wykorzystywać platformy do promowania jakichkolwiek treści, które naruszają „Zasady czatu”. Administratorzy czatu określą, czy posty są częścią czatu, czy naruszają „zasady czatu”.

Uczestnicy czatu nie mogą spamować.

Uczestnikom czatu nie wolno udawać innych osób ani używać fałszywych profili do rozmowy z innymi kontrolowanymi przez nich profilami (fałszywe rozmowy).

Uczestnikom czatu nie wolno używać czatu do dyskusji na inne tematy niż wydarzenia sportowe organizowane przez administratora.

Administratorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania wszelkich postów, które naruszają te zasady czatu. Jeśli użytkownik naruszy zasady raz, jego wpis zostanie usunięty. Jeśli użytkownik wielokrotnie narusza zasady czatu, może zostać tymczasowo lub na stałe wyrzucony ze strony internetowej. Ta decyzja należy do administratora czatu.

Wszystkie posty użytkowników na czacie odzwierciedlają ich osobiste poglądy, a operator (www.hobbyliga.pl) nie ponosi żadnej odpowiedzialności.