La discussion sert principalement à la communication entre les joueurs. Si vous avez des questions à nous poser, n'hésitez pas à nous contacter à l'adresse suivante info@hobbyliga.pl.

13.01.2022
    18:34
    Grzegorz J.

Witam ,
    Mam pytanie odnosnie zasad obowiązujących podczes gry , chodzi międzi innymi o zmiany serwisowe co ile serwów powinny być i czyjest coś szczególnego na co powinno się zwrócić uwagę i ile może trwać taki mecz np. 5:4 czyli maksymalnie długi ?

MO
    14.01.2022
    20:17
    Marcin O.
    Zmiana serwów jest co dwa punkty.
    Jeśli chodzi o długość meczu to miałem kiedyś mecz 5:4 i z tego co pamiętam to trwał ok. 30-40 minut.
  • KKK
    03.01.2022
    18:04
    Kutek K.

Witam,
    Mam pytanie do kolegów i koleżanek. Jak zdefiniować poziom podstawowy a poziom zaawansowany w tenisie stołowym. Chciałbym spróbować swoich sił ale nie mam pojęcia jak się zakwalifikować z umiejętnościami...

Diana Vitásek 03.01.2022
    18:20
    Diana V. Organisateur
    Dzień dobry! Jeżeli ktoś regularnie gra np. kilka lat, bez problemu nadąża Pan za wymianami to zaawansowani, a jak długa przerwa lub początki w tenisie stołowym to początkujący. Dodatkowo na każdym z tych poziomów losujemy przeciwników systemem szwajcarskim, w którym gracze dobierani są w pary według wyniku w grupie. Czyli z każą rundą gracz będzie lepiej dopasowany. Jeżeli poziom, który Pan wybierze okaże się za niski zawsze można przenieść się do wyższej i odwrotnie. Pozdrawiam;)
    KKK
    03.01.2022
    18:57
    Kutek K.
    Wygląda to tak. Przerwa w grze była ale na pewno nie jestem osobą ucząca się, a raczej osobą która jakiś czas nie grała :-)

Ale rozumiem że lepiej rozpocząć od grupy poczatkującej niż na wstępie dostać tęgie lanie :-)

W jakich godzinach są rozgrywane mecze?
    Rozumiem że mówimy o przeskoku do grupy zaawansowanej lub z grupy zaawansowanej do grupy poczatkującej.
    20:46
    :) tak dokładnie z zaawansowanych do początkujących i odwrotnie. Często zawodnicy po dłuższej przerwie szybciej łapią kontuzję, nie straszę, tylko może rzeczywiście na spokojnie, ale z motywacją wejść w regularną grę:) Oczywiście decyzja należy do Pana. Czas i miejsce ustalacie indywidulanie z przeciwnikiem, w poniedziałki po godz. 10:00 zawsze w sekcji Moje mecze pojawi się Wasz indywidualny czat i dane kontaktowe do przeciwnika. Najlepiej od razu napisać i zaproponować jakie dni i miejsce najbardziej Panu odpowiadają ;)
    KKK
    04.01.2022
    13:56
    Kutek K.
    To jeszcze ostatnie pytanie. Czy oprócz kosztów wpisowego 59 PLN w trakcie trwania ligi ponoszone są inne koszty?
    Diana Vitásek 04.01.2022
    14:23
    Koszt wynajmu stołu, na połowę z danym przeciwnikiem ;)
  • Sławomir Wątroba 21.10.2021
    11:41
    Sławomir W.

Cześć Forum ;)

Ciekawi mnie czy Damian Kowalik utrzyma wynik 0 straconych setów w meczu z Maciejem Banaś w dniu 23.10.2021 18:00 Kraków (Czyżyny(CSiR)) .

A dzisiaj mecz o 13:00 w CSiR Czyżyny o wejście do w TOP 8 czyli pojedynek z udziałem Kinga Jabłońska - Sławomir Wątroba .
    zdroworozsądkowa rywalizacja juppppi ;) ;)

Sławomir W.
    Dzięki Kinga za mecz, poziom i wymiany fajne :)

Sławomir W.

Kowalik Damian jako jedyny może pochwalić się statystykami 15:0 .Gratulacje graaaaatki ręce same klaszczą brawo

09:11

Damian jak najbardziej jestem za ;) Daj znać proszę jak Twoje wrażenia po rozegraniu sezonu. Każda informacja jest cenna, dziękuję!

08:27
    Sławomir W.

Na ten moment mamy dwóch zawodników z kompletem punktów .Oby tak dalej

• Sławomir Wątroba 11.10.2021
    12:35
    Sławomir W.

3 osoby z HobbyLiga tenisa stołowego - Kraków (Początkujący) mogą poszczycić się statystykami top 10:0 w setach .Gratulacje i ruszamy z rundą 3 . Znamy już zawodników z którymi rywalizujemy w 3 rundzie .Możemy się kontaktować via email, phone i ustalamy lokalizację rozgrywanego meczu .

• Diana Vitásek 11.10.2021
    12:33

Witajcie! Widzę, że jesteście aktywną grupą zawodników, dlatego mam do Was prośbę;) Czy w Waszym gronie znajdą się chętne osoby, które mogą nagrać krótkie filmiki, w których znajdzie się opinia czy polecenie gry w HobbyLidze? Bardzo zależy nam na Waszych filmikach, żeby promować projekt. Videa umieścimy na www lub FB czy Instagramie. Filmy można wysyłać na info@hobbyliga.pl do 25.10.2021 r. Dziękuję za pomoc! 😊

Sławomir Wątroba 11.10.2021
    12:42
    Sławomir W.
    podbijam .
    Promujemy i aktywnie uczestniczymy w każdym meczu . Zdjęcia i video z meczy zachęcam każdego do dokumentowania .