Mecze | Punktacja | Poziom rywala | sety | Gemy | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Playoff A |
1.
|
82.Adam A. |
Wojciech M.
6:1
6:2
2:0
Bartłomiej K.
7:5
6:3
2:0
Michał Z.
6:0
6:2
2:0
Krzysztof R.
6:1
4:6
9:11
1:2
Robert Z.
6:3
4:6
10:3
2:1
Marcin P.
6:7
7:5
10:4
2:1
Mariusz K.
6:3
6:2
2:0
Dawid K.
6:2
6:2
2:0
|
7 | 36 | 13:3 | 96:51 (45) | |
2.
+1
|
109.Krzysztof R. |
Dariusz T.
7:5
4:6
10:4
2:1
Zbigniew W.
5:7
6:2
10:8
2:1
Robert Z.
4:6
6:3
10:7
2:1
Adam A.
1:6
6:4
11:9
2:1
Marcin P.
6:0
7:6
2:0
Bartłomiej K.
1:6
6:7
0:2
Dawid K.
7:6
3:6
4:10
1:2
Marcin P.
6:0
6:0
2:0
|
6 | 42 | 9:7 | 85:71 (14) | ||
3.
-1
|
180.Dawid K. |
Paweł N.
6:2
6:1
2:0
Marcin P.
3:6
6:2
10:4
2:1
Adam T.
4:6
6:4
19:17
2:1
Robert Z.
2:6
3:6
0:2
Dariusz T.
3:6
6:2
11:9
2:1
Mariusz K.
2:6
6:1
10:6
2:1
Krzysztof R.
6:7
6:3
10:4
2:1
Adam A.
2:6
2:6
0:2
|
6 | 37 | 7:9 | 74:70 (4) | ||
4.
+1
|
147.Bartłomiej K. |
Mateusz D.
6:2
6:1
2:0
Adam A.
5:7
3:6
0:2
Tomasz W.
7:5
6:1
2:0
Michał Z.
3:6
6:3
13:11
2:1
Marcin P.
7:5
2:6
10:7
2:1
Krzysztof R.
6:1
7:6
2:0
Marcin P.
6:7
6:2
5:10
1:2
Mariusz K.
6:2
6:4
2:0
|
6 | 33 | 11:5 | 90:65 (25) | ||
5.
-1
|
272.Marcin P. |
Paweł Ś.
7:5
3:6
10:8
2:1
Adam T.
3:6
7:5
10:7
2:1
Paweł N.
6:1
6:2
2:0
Michał U.
7:6
6:2
2:0
Krzysztof R.
0:6
6:7
0:2
Adam A.
7:6
5:7
4:10
1:2
Bartłomiej K.
7:6
2:6
10:5
2:1
Dariusz T.
6:7
3:6
0:2
|
5 | 39 | 8:8 | 84:85 (-1) | ||
6.
|
148.Dariusz T. |
Krzysztof R.
5:7
6:4
4:10
1:2
Marek S.
6:3
6:0
2:0
Zbigniew W.
6:4
6:4
2:0
Marcin P.
4:6
1:6
0:2
Dawid K.
6:3
2:6
9:11
1:2
Adam R.
6:3
6:2
2:0
Paweł Ś.
6:3
6:2
2:0
Marcin P.
7:6
6:3
2:0
|
5 | 38 | 12:4 | 85:64 (21) | ||
7.
|
132.Marcin P. |
Anna B.
7:5
6:0
2:0
Dawid K.
6:3
2:6
4:10
1:2
Jarek F.
6:3
6:4
2:0
Dariusz T.
6:4
6:1
2:0
Bartłomiej K.
5:7
6:2
7:10
1:2
Robert Z.
6:0
6:7
10:3
2:1
Adam T.
6:3
6:1
2:0
Krzysztof R.
0:6
0:6
0:2
|
5 | 35 | 11:5 | 81:60 (21) | ||
8.
+1
|
267.Michał U. |
5 | 27 | 11:5 | 83:51 (32) | |||
Playoff B |
9.
+2
|
105.Robert Z. |
Piotr N.
6:4
6:1
2:0
Tomasz W.
6:0
6:4
2:0
Krzysztof R.
6:4
3:6
7:10
1:2
Dawid K.
6:2
6:3
2:0
Adam A.
3:6
6:4
3:10
1:2
Marcin P.
0:6
7:6
3:10
1:2
Zbigniew W.
3:6
7:5
10:8
2:1
Michał U.
1:6
4:6
0:2
|
4 | 37 | 10:6 | 77:72 (5) | |
10.
-2
|
177.Mariusz K. |
Zbigniew W.
6:7
1:6
0:2
Piotr N.
6:3
6:2
2:0
Wojciech M.
6:2
6:1
2:0
Łukasz K.
6:4
6:2
2:0
Michał Z.
6:4
6:2
2:0
Dawid K.
6:2
1:6
6:10
1:2
Adam A.
3:6
2:6
0:2
Bartłomiej K.
2:6
4:6
0:2
|
4 | 32 | 9:7 | 73:66 (7) | ||
11.
+1
|
138.Paweł Ś. |
4 | 30 | 9:7 | 75:56 (19) | |||
12.
+2
|
122.Zbigniew W. |
Mariusz K.
7:6
6:1
2:0
Krzysztof R.
7:5
2:6
8:10
1:2
Dariusz T.
4:6
4:6
0:2
Adam T.
5:7
6:3
10:1
2:1
Michał U.
6:2
5:7
10:4
2:1
Tomasz W.
6:3
5:7
8:10
1:2
Michał Z.
7:6
6:2
2:0
|
4 | 30 | 8:6 | 78:69 (9) | ||
13.
+2
|
223.Adam R. |
4 | 28 | 8:8 | 73:68 (5) | |||
14.
+3
|
340.Marek S. |
Michał Z.
1:6
1:6
0:2
Dariusz T.
3:6
0:6
0:2
Paweł Ś.
2:6
2:6
0:2
Adam R.
6:4
7:6
2:0
Wojciech M.
6:3
6:0
2:0
Jarek F.
5:7
7:6
10:8
2:1
Tomasz W.
3:6
6:4
10:8
2:1
Adam T.
|
4 | 23 | 6:8 | 57:72 (-15) | ||
15.
-5
|
304.Michał Z. |
Marek S.
6:1
6:1
2:0
Jarek F.
6:1
6:2
2:0
Adam A.
0:6
2:6
0:2
Bartłomiej K.
6:3
3:6
11:13
1:2
Mariusz K.
4:6
2:6
0:2
Adam T.
2:6
3:6
0:2
Anna B.
6:3
6:4
2:0
Zbigniew W.
6:7
2:6
0:2
|
3 | 33 | 7:9 | 66:71 (-5) | ||
16.
-3
|
83.Adam T. |
3 | 29 | 9:5 | 71:57 (14) | |||
17.
-1
|
385.Paweł N. |
Dawid K.
2:6
1:6
0:2
Łukasz K.
2:6
5:7
0:2
Marcin P.
1:6
2:6
0:2
Mateusz D.
6:4
6:3
2:0
Jarek F.
7:6
4:6
7:10
1:2
Piotr N.
6:0
6:0
2:0
Wojciech M.
7:6
7:5
2:0
Paweł Ś.
0:6
2:6
0:2
|
3 | 25 | 7:9 | 64:80 (-16) | ||
18.
+2
|
308.Jarek F. |
3 | 24 | 6:10 | 71:80 (-9) | |||
19.
|
232.Tomasz W. |
Michał U.
6:4
6:1
2:0
Robert Z.
0:6
4:6
0:2
Bartłomiej K.
5:7
1:6
0:2
Jarek F.
7:5
6:1
2:0
Adam R.
3:6
2:6
0:2
Zbigniew W.
6:3
4:6
8:10
1:2
Mateusz D.
|
2 | 26 | 5:7 | 50:58 (-8) | ||
20.
-2
|
10.Anna B. |
Marcin P.
5:7
0:6
0:2
Michał U.
0:6
0:6
0:2
Mateusz D.
6:1
6:2
2:0
Paweł Ś.
2:6
1:6
0:2
Adam T.
2:6
0:6
0:2
Wojciech M.
6:4
7:6
2:0
Michał Z.
3:6
4:6
0:2
Piotr N.
3:6
0:6
0:2
|
2 | 25 | 4:12 | 45:86 (-41) | ||
21.
+1
|
Wojciech M. |
Adam A.
1:6
2:6
0:2
Mateusz D.
2:6
1:6
0:2
Piotr N.
6:0
6:0
2:0
Marek S.
3:6
0:6
0:2
Anna B.
4:6
6:7
0:2
Paweł N.
6:7
5:7
0:2
Łukasz K.
6:0
6:0
2:0
|
2 | 24 | 4:10 | 54:63 (-9) | ||
22.
-1
|
262.Łukasz K. |
Jarek F.
4:6
3:6
0:2
Paweł N.
6:2
7:5
2:0
Michał U.
0:6
0:6
0:2
Mariusz K.
4:6
2:6
0:2
Paweł Ś.
0:6
0:6
0:2
Mateusz D.
6:0
6:0
2:0
Piotr N.
0:6
0:6
0:2
Wojciech M.
0:6
0:6
0:2
|
2 | 24 | 4:12 | 38:79 (-41) | ||
23.
+1
|
207.Piotr N. |
Robert Z.
4:6
1:6
0:2
Mariusz K.
3:6
2:6
0:2
Adam R.
0:6
0:6
0:2
Wojciech M.
0:6
0:6
0:2
Mateusz D.
0:6
0:6
0:2
Paweł N.
0:6
0:6
0:2
Łukasz K.
6:0
6:0
2:0
Anna B.
6:3
6:0
2:0
|
2 | 22 | 4:12 | 34:75 (-41) | ||
24.
-1
|
Mateusz D. |
Bartłomiej K.
2:6
1:6
0:2
Wojciech M.
1:6
2:6
0:2
Paweł N.
4:6
3:6
0:2
Piotr N.
6:0
6:0
2:0
Łukasz K.
0:6
0:6
0:2
Jarek F.
0:6
0:6
0:2
Tomasz W.
|
1 | 18 | 2:10 | 25:60 (-35) |
Najważniejszym kryterium w tabeli wyników jest liczba zdobytych punktów. Następnie poziom rywala, czyli siła twoich przeciwników, która jest sumą punktów zdobytych przez wszystkich twoich rywali, z którymi grałeś do tej pory. Dalej znajdują się inne kryteria.
Zespół | Punktacja | ||
---|---|---|---|
1.
|
Czerwona drużyna | 22 | |
2.
|
Zielona drużyna | 19 | |
3.
|
Pomarańczowa drużyna | 19 | |
4.
|
Niebieska drużyna | 16 | |
5.
|
Żółta drużyna | 16 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
1. | 82.Adam A. |
Wojciech M.
6:1
6:2
2:0
Bartłomiej K.
7:5
6:3
2:0
Michał Z.
6:0
6:2
2:0
Krzysztof R.
6:1
4:6
9:11
1:2
Robert Z.
6:3
4:6
10:3
2:1
Marcin P.
6:7
7:5
10:4
2:1
Mariusz K.
6:3
6:2
2:0
Dawid K.
6:2
6:2
2:0
|
7 | 36 |
6. | 148.Dariusz T. |
Krzysztof R.
5:7
6:4
4:10
1:2
Marek S.
6:3
6:0
2:0
Zbigniew W.
6:4
6:4
2:0
Marcin P.
4:6
1:6
0:2
Dawid K.
6:3
2:6
9:11
1:2
Adam R.
6:3
6:2
2:0
Paweł Ś.
6:3
6:2
2:0
Marcin P.
7:6
6:3
2:0
|
5 | 38 |
12. | 122.Zbigniew W. |
Mariusz K.
7:6
6:1
2:0
Krzysztof R.
7:5
2:6
8:10
1:2
Dariusz T.
4:6
4:6
0:2
Adam T.
5:7
6:3
10:1
2:1
Michał U.
6:2
5:7
10:4
2:1
Tomasz W.
6:3
5:7
8:10
1:2
Michał Z.
7:6
6:2
2:0
|
4 | 30 |
14. | 340.Marek S. |
Michał Z.
1:6
1:6
0:2
Dariusz T.
3:6
0:6
0:2
Paweł Ś.
2:6
2:6
0:2
Adam R.
6:4
7:6
2:0
Wojciech M.
6:3
6:0
2:0
Jarek F.
5:7
7:6
10:8
2:1
Tomasz W.
3:6
6:4
10:8
2:1
Adam T.
|
4 | 23 |
19. | 232.Tomasz W. |
Michał U.
6:4
6:1
2:0
Robert Z.
0:6
4:6
0:2
Bartłomiej K.
5:7
1:6
0:2
Jarek F.
7:5
6:1
2:0
Adam R.
3:6
2:6
0:2
Zbigniew W.
6:3
4:6
8:10
1:2
Mateusz D.
|
2 | 26 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
2. | 109.Krzysztof R. |
Dariusz T.
7:5
4:6
10:4
2:1
Zbigniew W.
5:7
6:2
10:8
2:1
Robert Z.
4:6
6:3
10:7
2:1
Adam A.
1:6
6:4
11:9
2:1
Marcin P.
6:0
7:6
2:0
Bartłomiej K.
1:6
6:7
0:2
Dawid K.
7:6
3:6
4:10
1:2
Marcin P.
6:0
6:0
2:0
|
6 | 42 |
4. | 147.Bartłomiej K. |
Mateusz D.
6:2
6:1
2:0
Adam A.
5:7
3:6
0:2
Tomasz W.
7:5
6:1
2:0
Michał Z.
3:6
6:3
13:11
2:1
Marcin P.
7:5
2:6
10:7
2:1
Krzysztof R.
6:1
7:6
2:0
Marcin P.
6:7
6:2
5:10
1:2
Mariusz K.
6:2
6:4
2:0
|
6 | 33 |
17. | 385.Paweł N. |
Dawid K.
2:6
1:6
0:2
Łukasz K.
2:6
5:7
0:2
Marcin P.
1:6
2:6
0:2
Mateusz D.
6:4
6:3
2:0
Jarek F.
7:6
4:6
7:10
1:2
Piotr N.
6:0
6:0
2:0
Wojciech M.
7:6
7:5
2:0
Paweł Ś.
0:6
2:6
0:2
|
3 | 25 |
22. | 262.Łukasz K. |
Jarek F.
4:6
3:6
0:2
Paweł N.
6:2
7:5
2:0
Michał U.
0:6
0:6
0:2
Mariusz K.
4:6
2:6
0:2
Paweł Ś.
0:6
0:6
0:2
Mateusz D.
6:0
6:0
2:0
Piotr N.
0:6
0:6
0:2
Wojciech M.
0:6
0:6
0:2
|
2 | 24 |
23. | 207.Piotr N. |
Robert Z.
4:6
1:6
0:2
Mariusz K.
3:6
2:6
0:2
Adam R.
0:6
0:6
0:2
Wojciech M.
0:6
0:6
0:2
Mateusz D.
0:6
0:6
0:2
Paweł N.
0:6
0:6
0:2
Łukasz K.
6:0
6:0
2:0
Anna B.
6:3
6:0
2:0
|
2 | 22 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
3. | 180.Dawid K. |
Paweł N.
6:2
6:1
2:0
Marcin P.
3:6
6:2
10:4
2:1
Adam T.
4:6
6:4
19:17
2:1
Robert Z.
2:6
3:6
0:2
Dariusz T.
3:6
6:2
11:9
2:1
Mariusz K.
2:6
6:1
10:6
2:1
Krzysztof R.
6:7
6:3
10:4
2:1
Adam A.
2:6
2:6
0:2
|
6 | 37 |
5. | 272.Marcin P. |
Paweł Ś.
7:5
3:6
10:8
2:1
Adam T.
3:6
7:5
10:7
2:1
Paweł N.
6:1
6:2
2:0
Michał U.
7:6
6:2
2:0
Krzysztof R.
0:6
6:7
0:2
Adam A.
7:6
5:7
4:10
1:2
Bartłomiej K.
7:6
2:6
10:5
2:1
Dariusz T.
6:7
3:6
0:2
|
5 | 39 |
9. | 105.Robert Z. |
Piotr N.
6:4
6:1
2:0
Tomasz W.
6:0
6:4
2:0
Krzysztof R.
6:4
3:6
7:10
1:2
Dawid K.
6:2
6:3
2:0
Adam A.
3:6
6:4
3:10
1:2
Marcin P.
0:6
7:6
3:10
1:2
Zbigniew W.
3:6
7:5
10:8
2:1
Michał U.
1:6
4:6
0:2
|
4 | 37 |
10. | 177.Mariusz K. |
Zbigniew W.
6:7
1:6
0:2
Piotr N.
6:3
6:2
2:0
Wojciech M.
6:2
6:1
2:0
Łukasz K.
6:4
6:2
2:0
Michał Z.
6:4
6:2
2:0
Dawid K.
6:2
1:6
6:10
1:2
Adam A.
3:6
2:6
0:2
Bartłomiej K.
2:6
4:6
0:2
|
4 | 32 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
7. | 132.Marcin P. |
Anna B.
7:5
6:0
2:0
Dawid K.
6:3
2:6
4:10
1:2
Jarek F.
6:3
6:4
2:0
Dariusz T.
6:4
6:1
2:0
Bartłomiej K.
5:7
6:2
7:10
1:2
Robert Z.
6:0
6:7
10:3
2:1
Adam T.
6:3
6:1
2:0
Krzysztof R.
0:6
0:6
0:2
|
5 | 35 |
11. | 138.Paweł Ś. | 4 | 30 | |
15. | 304.Michał Z. |
Marek S.
6:1
6:1
2:0
Jarek F.
6:1
6:2
2:0
Adam A.
0:6
2:6
0:2
Bartłomiej K.
6:3
3:6
11:13
1:2
Mariusz K.
4:6
2:6
0:2
Adam T.
2:6
3:6
0:2
Anna B.
6:3
6:4
2:0
Zbigniew W.
6:7
2:6
0:2
|
3 | 33 |
20. | 10.Anna B. |
Marcin P.
5:7
0:6
0:2
Michał U.
0:6
0:6
0:2
Mateusz D.
6:1
6:2
2:0
Paweł Ś.
2:6
1:6
0:2
Adam T.
2:6
0:6
0:2
Wojciech M.
6:4
7:6
2:0
Michał Z.
3:6
4:6
0:2
Piotr N.
3:6
0:6
0:2
|
2 | 25 |
21. | Wojciech M. |
Adam A.
1:6
2:6
0:2
Mateusz D.
2:6
1:6
0:2
Piotr N.
6:0
6:0
2:0
Marek S.
3:6
0:6
0:2
Anna B.
4:6
6:7
0:2
Paweł N.
6:7
5:7
0:2
Łukasz K.
6:0
6:0
2:0
|
2 | 24 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
8. | 267.Michał U. | 5 | 27 | |
13. | 223.Adam R. | 4 | 28 | |
16. | 83.Adam T. | 3 | 29 | |
18. | 308.Jarek F. | 3 | 24 | |
24. | Mateusz D. |
Bartłomiej K.
2:6
1:6
0:2
Wojciech M.
1:6
2:6
0:2
Paweł N.
4:6
3:6
0:2
Piotr N.
6:0
6:0
2:0
Łukasz K.
0:6
0:6
0:2
Jarek F.
0:6
0:6
0:2
Tomasz W.
|
1 | 18 |