Mecze | Punktacja | Poziom rywala | sety | Gemy | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Play-offy |
1.
|
3.Krystian J. |
Marcin G.
6:1
6:0
2:0
Krzysztof J.
6:0
6:1
2:0
Krzysztof K.
6:2
4:6
10:7
2:1
Norbert D.
6:3
6:4
2:0
Jakub Ś.
6:3
6:2
2:0
Radosław M.
6:1
6:3
2:0
Gutowski M.
6:3
6:2
2:0
Krauze G.
6:1
6:1
2:0
|
8 | 37 | 15:1 | 95:33 (62) | |
2.
|
11.Norbert D. |
Gutowski M.
6:4
6:2
2:6
2:0
Krauze G.
6:2
7:5
2:0
Piotr J.
6:4
6:2
2:0
Krystian J.
3:6
4:6
0:2
Dziarmaga K.
6:2
6:0
2:0
Jakub Ś.
6:1
6:3
2:0
Marcin G.
6:0
6:2
2:0
Radosław M.
6:1
6:1
2:0
|
7 | 40 | 14:2 | 92:42 (50) | ||
3.
|
8.Krauze G. |
Radosław M.
6:2
7:5
2:0
Norbert D.
2:6
5:7
0:2
Dziarmaga K.
0:6
4:6
0:2
Marcin G.
1:6
6:4
11:9
2:1
Tomasz J.
6:2
6:4
2:0
Dariusz S.
6:0
6:0
2:0
Jakub Ś.
6:3
6:3
2:0
Krystian J.
1:6
1:6
0:2
|
5 | 38 | 9:7 | 70:66 (4) | ||
4.
+3
|
23.Radosław M. |
Krauze G.
2:6
5:7
0:2
Cegiołka A.
6:2
7:5
2:0
Gutowski M.
6:1
6:2
2:0
Krzysztof K.
7:6
6:4
2:0
Raczyk K.
5:7
6:3
10:6
2:1
Krystian J.
1:6
3:6
0:2
Dariusz S.
6:2
6:4
2:0
Norbert D.
1:6
1:6
0:2
|
5 | 36 | 9:7 | 75:73 (2) | ||
5.
|
13.Gutowski M. |
Norbert D.
4:6
2:6
6:2
0:2
Talaczyński S.
5:7
6:1
11:9
2:1
Radosław M.
1:6
2:6
0:2
Maciej J.
6:1
6:1
2:0
Vasyl B.
6:2
3:6
10:4
2:1
Dziarmaga K.
6:0
6:0
2:0
Krystian J.
3:6
2:6
0:2
Krzysztof K.
6:0
6:0
2:0
|
5 | 36 | 8:8 | 73:54 (19) | ||
6.
|
22.Marcin G. |
Krystian J.
1:6
0:6
0:2
wolny los
Vasyl B.
6:0
6:2
2:0
Krauze G.
6:1
4:6
9:11
1:2
Dariusz S.
6:2
6:1
2:0
Krzysztof K.
6:4
6:2
2:0
Norbert D.
0:6
2:6
0:2
Jakub Ś.
7:5
7:6
2:0
|
5 | 33 | 9:5 | 63:54 (9) | ||
7.
+6
|
42.Raczyk K. |
Vasyl B.
6:1
6:4
2:0
Dziarmaga K.
1:6
3:6
0:2
Jakub Ś.
1:6
6:2
4:10
1:2
Piotr J.
6:4
6:1
2:0
Radosław M.
7:5
3:6
6:10
1:2
Tomasz J.
6:0
6:0
2:0
Nikodem G.
7:5
4:6
10:8
2:1
Andrii R.
2:6
6:2
10:4
2:1
|
5 | 31 | 10:6 | 78:62 (16) | ||
8.
+4
|
55.Piotr J. |
Krzysztof K.
5:7
5:7
0:2
Tomasz J.
7:6
6:0
2:0
Norbert D.
4:6
2:6
0:2
Raczyk K.
4:6
1:6
0:2
Nikodem G.
6:1
6:3
2:0
Krzysztof J.
6:2
6:4
2:0
Vasyl B.
6:3
3:6
10:5
2:1
Dariusz S.
6:0
6:2
2:0
|
5 | 31 | 9:7 | 80:65 (15) | ||
9.
-1
|
139.Talaczyński S. |
Dariusz S.
6:4
4:6
5:10
1:2
Gutowski M.
7:5
1:6
9:11
1:2
Cegiołka A.
6:0
6:0
2:0
Nikodem G.
0:6
0:6
0:2
Maciej S.
7:6
6:1
2:0
Maciej J.
6:1
6:3
2:0
Krzysztof K.
6:0
6:0
2:0
wolny los
|
5 | 18 | 10:4 | 67:46 (21) | ||
10.
-6
|
63.Jakub Ś. |
Andrii R.
6:3
4:6
10:8
2:1
Maciej J.
6:1
6:2
2:0
Raczyk K.
6:1
2:6
10:4
2:1
Dziarmaga K.
6:2
7:6
2:0
Krystian J.
3:6
2:6
0:2
Norbert D.
1:6
3:6
0:2
Krauze G.
3:6
3:6
0:2
Marcin G.
5:7
6:7
0:2
|
4 | 39 | 6:10 | 71:77 (-6) | ||
11.
+4
|
118.Nikodem G. |
Tomasz J.
4:6
4:6
0:2
Krzysztof K.
6:7
6:7
0:2
Andrii R.
4:6
6:4
11:9
2:1
Talaczyński S.
6:0
6:0
2:0
Piotr J.
1:6
3:6
0:2
Maciej S.
6:0
6:0
2:0
Raczyk K.
5:7
6:4
8:10
1:2
Krzysztof J.
6:1
6:2
2:0
|
4 | 29 | 8:8 | 82:63 (19) | ||
12.
+4
|
98.Andrii R. |
Jakub Ś.
3:6
6:4
8:10
1:2
Dariusz S.
2:6
6:1
8:10
1:2
Nikodem G.
6:4
4:6
9:11
1:2
Maciej S.
1:6
6:1
11:9
2:1
Maciej J.
6:1
6:7
10:8
2:1
Vasyl B.
6:4
6:4
2:0
Tomasz J.
7:5
6:4
2:0
Raczyk K.
6:2
2:6
4:10
1:2
|
4 | 25 | 10:6 | 81:71 (10) | ||
13.
-4
|
78.Krzysztof K. |
Piotr J.
7:5
7:5
2:0
Nikodem G.
7:6
7:6
2:0
Krystian J.
2:6
6:4
7:10
1:2
Radosław M.
6:7
4:6
0:2
Krzysztof J.
6:0
6:4
2:0
Marcin G.
4:6
2:6
0:2
Talaczyński S.
0:6
0:6
0:2
Gutowski M.
0:6
0:6
0:2
|
3 | 40 | 7:9 | 64:86 (-22) | ||
14.
-3
|
215.Dariusz S. |
Talaczyński S.
4:6
6:4
10:5
2:1
Andrii R.
6:2
1:6
10:8
2:1
Tomasz J.
6:3
2:6
10:12
1:2
Krzysztof J.
6:4
6:1
2:0
Marcin G.
2:6
1:6
0:2
Krauze G.
0:6
0:6
0:2
Radosław M.
2:6
4:6
0:2
Piotr J.
0:6
2:6
0:2
|
3 | 35 | 5:11 | 50:81 (-31) | ||
15.
+3
|
175.Vasyl B. |
3 | 30 | 7:9 | 67:75 (-8) | |||
16.
+1
|
147.Tomasz J. |
Nikodem G.
6:4
6:4
2:0
Piotr J.
6:7
0:6
0:2
Dariusz S.
3:6
6:2
12:10
2:1
Vasyl B.
1:6
3:6
0:2
Krauze G.
2:6
4:6
0:2
Raczyk K.
0:6
0:6
0:2
Andrii R.
5:7
4:6
0:2
Maciej S.
6:7
6:2
10:8
2:1
|
3 | 30 | 4:12 | 60:87 (-27) | ||
17.
-7
|
15.Dziarmaga K. |
Cegiołka A.
6:1
6:4
2:0
Raczyk K.
6:1
6:3
2:0
Krauze G.
6:0
6:4
2:0
Jakub Ś.
2:6
6:7
0:2
Norbert D.
2:6
0:6
0:2
Gutowski M.
0:6
0:6
0:2
|
3 | 26 | 6:6 | 46:50 (-4) | ||
18.
-4
|
256.Krzysztof J. |
Maciej S.
6:2
6:2
2:0
Krystian J.
0:6
1:6
0:2
Maciej J.
6:2
6:3
2:0
Dariusz S.
4:6
1:6
0:2
Krzysztof K.
0:6
4:6
0:2
Piotr J.
2:6
4:6
0:2
wolny los
Nikodem G.
1:6
2:6
0:2
|
3 | 26 | 4:10 | 43:69 (-26) | ||
19.
|
Maciej J. |
wolny los
Jakub Ś.
1:6
2:6
0:2
Krzysztof J.
2:6
3:6
0:2
Gutowski M.
1:6
1:6
0:2
Andrii R.
1:6
7:6
8:10
1:2
Talaczyński S.
1:6
3:6
0:2
Maciej S.
6:3
6:7
10:6
2:1
Vasyl B.
6:3
2:6
3:10
1:2
|
2 | 25 | 3:11 | 43:81 (-38) | ||
20.
|
Maciej S. |
Krzysztof J.
2:6
2:6
0:2
Vasyl B.
5:7
2:6
0:2
wolny los
Andrii R.
6:1
1:6
9:11
1:2
Talaczyński S.
6:7
1:6
0:2
Nikodem G.
0:6
0:6
0:2
Maciej J.
3:6
7:6
6:10
1:2
Tomasz J.
7:6
2:6
8:10
1:2
|
1 | 24 | 3:11 | 44:84 (-40) | ||
21.
|
45.Cegiołka A. |
|
0 | 13 | 0:6 | 12:37 (-25) |
Najważniejszym kryterium w tabeli wyników jest liczba zdobytych punktów. Następnie poziom rywala, czyli siła twoich przeciwników, która jest sumą punktów zdobytych przez wszystkich twoich rywali, z którymi grałeś do tej pory. Dalej znajdują się inne kryteria.
Zespół | Punktacja | ||
---|---|---|---|
1.
|
Zielona drużyna | 25 | |
2.
|
Czerwona drużyna | 24 | |
3.
|
Żółta drużyna | 17 | |
4.
|
Niebieska drużyna | 17 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
2. | 11.Norbert D. |
Gutowski M.
6:4
6:2
2:6
2:0
Krauze G.
6:2
7:5
2:0
Piotr J.
6:4
6:2
2:0
Krystian J.
3:6
4:6
0:2
Dziarmaga K.
6:2
6:0
2:0
Jakub Ś.
6:1
6:3
2:0
Marcin G.
6:0
6:2
2:0
Radosław M.
6:1
6:1
2:0
|
7 | 40 |
3. | 8.Krauze G. |
Radosław M.
6:2
7:5
2:0
Norbert D.
2:6
5:7
0:2
Dziarmaga K.
0:6
4:6
0:2
Marcin G.
1:6
6:4
11:9
2:1
Tomasz J.
6:2
6:4
2:0
Dariusz S.
6:0
6:0
2:0
Jakub Ś.
6:3
6:3
2:0
Krystian J.
1:6
1:6
0:2
|
5 | 38 |
5. | 13.Gutowski M. |
Norbert D.
4:6
2:6
6:2
0:2
Talaczyński S.
5:7
6:1
11:9
2:1
Radosław M.
1:6
2:6
0:2
Maciej J.
6:1
6:1
2:0
Vasyl B.
6:2
3:6
10:4
2:1
Dziarmaga K.
6:0
6:0
2:0
Krystian J.
3:6
2:6
0:2
Krzysztof K.
6:0
6:0
2:0
|
5 | 36 |
7. | 42.Raczyk K. |
Vasyl B.
6:1
6:4
2:0
Dziarmaga K.
1:6
3:6
0:2
Jakub Ś.
1:6
6:2
4:10
1:2
Piotr J.
6:4
6:1
2:0
Radosław M.
7:5
3:6
6:10
1:2
Tomasz J.
6:0
6:0
2:0
Nikodem G.
7:5
4:6
10:8
2:1
Andrii R.
2:6
6:2
10:4
2:1
|
5 | 31 |
14. | 215.Dariusz S. |
Talaczyński S.
4:6
6:4
10:5
2:1
Andrii R.
6:2
1:6
10:8
2:1
Tomasz J.
6:3
2:6
10:12
1:2
Krzysztof J.
6:4
6:1
2:0
Marcin G.
2:6
1:6
0:2
Krauze G.
0:6
0:6
0:2
Radosław M.
2:6
4:6
0:2
Piotr J.
0:6
2:6
0:2
|
3 | 35 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
1. | 3.Krystian J. |
Marcin G.
6:1
6:0
2:0
Krzysztof J.
6:0
6:1
2:0
Krzysztof K.
6:2
4:6
10:7
2:1
Norbert D.
6:3
6:4
2:0
Jakub Ś.
6:3
6:2
2:0
Radosław M.
6:1
6:3
2:0
Gutowski M.
6:3
6:2
2:0
Krauze G.
6:1
6:1
2:0
|
8 | 37 |
9. | 139.Talaczyński S. |
Dariusz S.
6:4
4:6
5:10
1:2
Gutowski M.
7:5
1:6
9:11
1:2
Cegiołka A.
6:0
6:0
2:0
Nikodem G.
0:6
0:6
0:2
Maciej S.
7:6
6:1
2:0
Maciej J.
6:1
6:3
2:0
Krzysztof K.
6:0
6:0
2:0
wolny los
|
5 | 18 |
10. | 63.Jakub Ś. |
Andrii R.
6:3
4:6
10:8
2:1
Maciej J.
6:1
6:2
2:0
Raczyk K.
6:1
2:6
10:4
2:1
Dziarmaga K.
6:2
7:6
2:0
Krystian J.
3:6
2:6
0:2
Norbert D.
1:6
3:6
0:2
Krauze G.
3:6
3:6
0:2
Marcin G.
5:7
6:7
0:2
|
4 | 39 |
12. | 98.Andrii R. |
Jakub Ś.
3:6
6:4
8:10
1:2
Dariusz S.
2:6
6:1
8:10
1:2
Nikodem G.
6:4
4:6
9:11
1:2
Maciej S.
1:6
6:1
11:9
2:1
Maciej J.
6:1
6:7
10:8
2:1
Vasyl B.
6:4
6:4
2:0
Tomasz J.
7:5
6:4
2:0
Raczyk K.
6:2
2:6
4:10
1:2
|
4 | 25 |
17. | 15.Dziarmaga K. |
Cegiołka A.
6:1
6:4
2:0
Raczyk K.
6:1
6:3
2:0
Krauze G.
6:0
6:4
2:0
Jakub Ś.
2:6
6:7
0:2
Norbert D.
2:6
0:6
0:2
Gutowski M.
0:6
0:6
0:2
|
3 | 26 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
4. | 23.Radosław M. |
Krauze G.
2:6
5:7
0:2
Cegiołka A.
6:2
7:5
2:0
Gutowski M.
6:1
6:2
2:0
Krzysztof K.
7:6
6:4
2:0
Raczyk K.
5:7
6:3
10:6
2:1
Krystian J.
1:6
3:6
0:2
Dariusz S.
6:2
6:4
2:0
Norbert D.
1:6
1:6
0:2
|
5 | 36 |
11. | 118.Nikodem G. |
Tomasz J.
4:6
4:6
0:2
Krzysztof K.
6:7
6:7
0:2
Andrii R.
4:6
6:4
11:9
2:1
Talaczyński S.
6:0
6:0
2:0
Piotr J.
1:6
3:6
0:2
Maciej S.
6:0
6:0
2:0
Raczyk K.
5:7
6:4
8:10
1:2
Krzysztof J.
6:1
6:2
2:0
|
4 | 29 |
16. | 147.Tomasz J. |
Nikodem G.
6:4
6:4
2:0
Piotr J.
6:7
0:6
0:2
Dariusz S.
3:6
6:2
12:10
2:1
Vasyl B.
1:6
3:6
0:2
Krauze G.
2:6
4:6
0:2
Raczyk K.
0:6
0:6
0:2
Andrii R.
5:7
4:6
0:2
Maciej S.
6:7
6:2
10:8
2:1
|
3 | 30 |
18. | 256.Krzysztof J. |
Maciej S.
6:2
6:2
2:0
Krystian J.
0:6
1:6
0:2
Maciej J.
6:2
6:3
2:0
Dariusz S.
4:6
1:6
0:2
Krzysztof K.
0:6
4:6
0:2
Piotr J.
2:6
4:6
0:2
wolny los
Nikodem G.
1:6
2:6
0:2
|
3 | 26 |
19. | Maciej J. |
wolny los
Jakub Ś.
1:6
2:6
0:2
Krzysztof J.
2:6
3:6
0:2
Gutowski M.
1:6
1:6
0:2
Andrii R.
1:6
7:6
8:10
1:2
Talaczyński S.
1:6
3:6
0:2
Maciej S.
6:3
6:7
10:6
2:1
Vasyl B.
6:3
2:6
3:10
1:2
|
2 | 25 |
21. | 45.Cegiołka A. |
|
0 | 13 |
Mecze | Punktacja | Poziom rywala | ||
---|---|---|---|---|
6. | 22.Marcin G. |
Krystian J.
1:6
0:6
0:2
wolny los
Vasyl B.
6:0
6:2
2:0
Krauze G.
6:1
4:6
9:11
1:2
Dariusz S.
6:2
6:1
2:0
Krzysztof K.
6:4
6:2
2:0
Norbert D.
0:6
2:6
0:2
Jakub Ś.
7:5
7:6
2:0
|
5 | 33 |
8. | 55.Piotr J. |
Krzysztof K.
5:7
5:7
0:2
Tomasz J.
7:6
6:0
2:0
Norbert D.
4:6
2:6
0:2
Raczyk K.
4:6
1:6
0:2
Nikodem G.
6:1
6:3
2:0
Krzysztof J.
6:2
6:4
2:0
Vasyl B.
6:3
3:6
10:5
2:1
Dariusz S.
6:0
6:2
2:0
|
5 | 31 |
13. | 78.Krzysztof K. |
Piotr J.
7:5
7:5
2:0
Nikodem G.
7:6
7:6
2:0
Krystian J.
2:6
6:4
7:10
1:2
Radosław M.
6:7
4:6
0:2
Krzysztof J.
6:0
6:4
2:0
Marcin G.
4:6
2:6
0:2
Talaczyński S.
0:6
0:6
0:2
Gutowski M.
0:6
0:6
0:2
|
3 | 40 |
15. | 175.Vasyl B. | 3 | 30 | |
20. | Maciej S. |
Krzysztof J.
2:6
2:6
0:2
Vasyl B.
5:7
2:6
0:2
wolny los
Andrii R.
6:1
1:6
9:11
1:2
Talaczyński S.
6:7
1:6
0:2
Nikodem G.
0:6
0:6
0:2
Maciej J.
3:6
7:6
6:10
1:2
Tomasz J.
7:6
2:6
8:10
1:2
|
1 | 24 |